"Meike MK910 MK-910 i-TTL HSS Flash Speedlite dėl kaip Nikon SB900 D750 D800 + 3 Difuzorius už D7100 D800 D750 D600 DSLR
"Meike MK910 MK-910 i-TTL HSS Flash Speedlite dėl kaip Nikon SB900 D750 D800 + 3 Difuzorius už D7100 D800 D750 D600 DSLR
Sku: w162
(0 Atsiliepimai)
Nauja

€67.73

Aprašymas:

Į MK910 yra aukštos kokybės CLS- "speedlight" blykstė, suderinama su dideliu vadovas skaičius 42(ISO 100/M)(111.5/157.5 ft.)(ne 35mm zoom poziciją dėl "Nikon" FX formato standartinis apšvietimas modelio) Kartu su CLS suderinama kameros MK910 gali lengvai atlikti įvairias flash operacijas, pvz., " I-TTL automatinė blykstė ir belaidis kelių flash. Trijų tipų apšvietimo modelius, (standartinius, center-svertinis ir net) yra prieinami, kad atitiktų įvairių fotografavimo parinkčių. Artinimo funkcija automatiškai sureguliuoja priartinimo padėtyje, kad atitiktų objektyvo židinio nuotolis nuo 18mm iki 180mm. Kai built-in platus-flash adapterius arba sklaidos kupolu yra pridedamas, transfokatoriaus padėtis yra automatiškai nustatytas taip, kad atitiktų plataus kampo objektyvas su daug trumpesnis židinio nuotolis. Bounce, "flash" ar close-up "flash" fotografija gali būti lengvai atliekami Užsakymą funkcijos yra numatytas įvairių parametrų. PAGRINDINĖS SAVYBĖS-I-TTL režimu, stebėti pasirengimo bangos yra kūrenama visą laiką. Objektas yra teisingai, kuriuos atskleidė šviesos, blykstės, apšvietimo ir pozicija yra mažiau paveiktos, aplinkos šviesos. -Pažangi belaidžio apšvietimo, su aukštesniojo lygio belaidžio apšvietimo, belaidis kelių flash operacijos TTL: i-TTL)režimu gali būti pasiekiama su CLS suderinama skaitmeninio Slr. Šiame režime, jūs galite padalinti nuotolinių blyksčių į tris grupes ir kontroliuoti blykstės galią nepriklausomai kiekvienai grupei, plečia savo asortimentą, kūrybinis kelias-flash fotografavimo būdus. -AF pagalbinė lemputė, be automatinio fokusavimo operaciją, MK910 skleidžia AF-Padėti apšvietimą, kuris atitinka plačiau AF srities CLS suderinama kameros. Su fotoaparatais, remti šią funkciją, automatinis fokusavimas fotografavimas esant prastam apšvietimui yra įmanoma, net ir tada, kai fotoaparato fokusavimo taško (židinio srities) yra pakeisti.

BLYKSTĖS REŽIMAI IR FUNKCIJOS MK910 i-TTL režimu, fotoaparatas valdo MK910 "flash" išėjimo lygis matuojant šviesos atsispindi nuo objekto, kai MK910 gaisrų seriją, stebėti pasirengimo mirksi. Auto FP Didelės Spartos Sinchronizavimas didelės spartos blykstės sinchronizavimas prie suderinamo fotoaparato aukščiausios išlaikymas yra įmanoma. Tai yra naudinga, kai norite naudoti didesnę diafragmą pasiekti seklių gylis blur fone. FV Fiksavimas (Flash Vertė Lock), Flash vertė, arba "FV", - suma, flash poveikio objektą. Naudojant FV Užraktas su suderinamais fotoaparatais, galite užrakinti į atitinkamus flash ekspozicijos pagrindinė tema. Tai flash ekspozicija, net jei jums keisti diafragmą, arba sudėtis, ar priartinimo objektyvą ir išeina. Rankinis blykstės režimas, nustatant diafragmą ir blykstės išvesties lygio, jūs galite rankiniu būdu nustatyti ekspozicijos ir atstumą iki objekto. Kartojant "flash" režimas, MK910 gaisrai ne kartą sukurti stroboskopinio daugkartinio poveikio padarinių. Operacija yra naudinga, kai fotografuojate greitai judančius objektus. Šešėlių, kuriuos pakreipimo ar pasukimo flash galvą, jūs galite bounce šviesos nuo lubų ant sienos pasinaudoti atspindėtos šviesos. Iš arti su blykste, arti blykstę, galima pasiekti su built-in platus-blykstės adapteris ir flash galvos pavadinimu žemyn. Blykstės išvesties lygio kompensavimas/ekspozicijos kompensavimas, blykstės išvesties lygio kompensavimas atliekamas keičiant blykstės išvesties lygis flash apšviesti objektą tik. Ekspozicijos kompensavimas atliekamas sąmoningai pakeisti tinkamos ekspozicijos o keisti abu objekto ir fono poveikį. Belaidžio kelis flash, iš anksto belaidžio apšvietimo. Šiame režime, jūs galite padalinti nuotolinių blyksčių į tris grupes ir nustatykite blykstės režimą ir blykstės išvesties lygio kompensavimas vertės atskirai kiekvienai grupei taip pat meistras blykstę.

FUNKCIJAS, NUSTATYTAS FOTOAPARATAS

Lėtas sinchronizavimas, blykstė yra kontroliuojama lėtas užrakto greitis, gauti teisingą poziciją tiek pagrindinis objektas ir fonas mažo apšvietimo sąlygomis.

GALINIAI-UŽUOLAIDŲ FLASH SYNC

Galiniai-užuolaidų flash sync sukuria vaizdą, kuris blur judančius objektus, atrodo, už objekto, o ne priešais. Šiuo režimu blykstė suveikia prieš galinės uždangos prasideda uždaryti.

PALAIKYMO FUNKCIJA

Artinimo funkcija, automatiškai reguliuoja priartinimo padėtyje, kad atitiktų objektyvo židinio nuotolis.

Nustatyti ISO jautrumą, ISO jautrumas automatiškai nustatomas pagal informaciją iš fotoaparato.

Bandymų poligone, galite patikrinti, ar objektas bus gauti tinkamos ekspozicijos bandymo šaudymo MK910.

Modeliavimas, apšvietimas, prieš pradedant šaudymo galite patikrinti apšvietimas ir šešėliai dauguma tema.

MK900 STAUS IR NUSTATYMO FUNKCIJOS

Žymos: speedlite nikon, speedlite laikiklis, speedlite canon 550d, Pigūs speedlite nikon, Aukštos Kokybės speedlite laikiklis, Kinija speedlite canon 550d Tiekėjų.

  • Suderinamos Prekės Fotoaparatas: NIKON
  • Prekės Pavadinimas: "MEIKE
  • TTL: Taip
  • Ekranas: Taip
  • Pakuotė: Taip
  • Modelio Numeris: MK-910
  • Pakuotės Svoris: 0.85kg (1.87lb.)
  • Pakuotės Dydis: 20cm x 10cm x 5cm (7.87in x 3.94in x 1.97in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

Panašūs produktai