Cdragon Arduino srauto jutiklis Holzer jutiklis 4 srauto matuoklis, vandens kontrolės mašina, vandens šildytuvas srauto matuoklis
Cdragon Arduino srauto jutiklis Holzer jutiklis 4 srauto matuoklis, vandens kontrolės mašina, vandens šildytuvas srauto matuoklis
Sku: w1153
(6 Atsiliepimai)
Nauja

€10.73

Aprašymas:

Vandens srauto jutiklis yra Aosong robotas pradėjo vandens srauto jutiklis, daugiausia yra sudaryta iš plastiko sklendės korpusas, srauto rotorių surinkimo ir salėje jutiklis.

Jutiklis yra veikiamas vandens debito matavimo ir kontrolės sistema, pavyzdžiui, vandens šildytuvas yra įrengti vandens įleidimo pabaigos, vandens šildytuvas. Veikimo principas: kai vandens srautas per rotorių surinkimo, magnetinis rotorius sukimas ir greitis srauto pokyčius ir pokyčius, išėjimas iš holo jutiklio, atitinkantis impulso signalas, atsiliepimus į duomenų valdytoją, duomenų valdytojas yra naudojamas nustatyti dydį, vandens srautas, reguliavimo ir valdymo.

Vandens srauto jutiklis su panašiomis užsienio produktais, palyginti su išvardytas charakteristikas: A, išvaizda yra lengvas ir patogus, mažos apimties, lengva įdiegti. Du, rotoriaus yra inkrustacijos su nerūdijančio plieno granulės, nuolat dėvėti. Trijų sandarinimo žiedas ant viršutinės ir apatinės jėgos struktūros niekada nuotėkio. Keturi, Holzer komponentų, importuotų iš Vokietijos, ir iš plastiko užpilimui siekiant išvengti vandens, niekada senėjimo. Penkios, visos žaliavos atitinka ROHS bandymų standartų. Šeši, tinka įvairiems valdikliams ir plėtros taryba, kaip antai:,,ir Pan..

pastabos reiškia, Prašome platus Elektronikos mėgėjų , Mėgėjas perspėjimo! Šiame skyriuje Vandens srauto jutikliai yra griežtai draudžiama didelį poveikį ir erozijos cheminių medžiagų. Draudžiama mesti arba susidūrimo. Aptikimo žiniasklaida neturėtų būti daugiau than120C. Diegimo metodas yra statmena žemės, polinkis yra ne daugiau than5And kryptimi vandens srautas yra kitą. Pro jums vis dar nesupranta, rasite internete, klientų aptarnavimas, jeigu pirkėjas nemato parametrai nėra tiesiogiai konsultuotis su klaida įsigyti, sukėlė grįžta, pirkėjai patys visas išlaidas, pareiškiu, kad.

Kryptis aiškiai rodo, srauto krypties

Speciali anti - plug - INS yra prijungtas prie valdiklio.

Vandens srauto jutiklis ir bendras purpose6In už stora ryšys

1 vandens įsiurbimo angos skersmuo: 8,5 mm

2 vandens įleidimo ir išleidimo angos skersmuo: 20.12 mm

3 ryšio režimas: raudona linija (IN) prijungtas prie teigiamo (+), geltona linija (IŠ) signalo išvesties linijos, juoda linija (GND) tada neigiamas (-).

4 išėjimo signalo: "Fang Bo

5 veikimo įtampos diapazonas: +3V DC ~ +24V

6 maksimali darbinė srovė: 15mA (+5 V DC)

7 apkrova: ≤ 10mA (+5 V DC)

8 naudoti temperatūra: ≤ 80

9 drėgmės diapazonas: 35% ~ 90%RH (frost free valstybė)

10 leisti slėgis: vandens slėgis žemiau 1.75 Mpa

11 saugojimo temperatūra: -25 laipsnių Celsijaus 80

12 išsaugojimo drėgmė: 25% ~ 95%RH

13 impulso aukštas: > 4.5 V DC (įėjimo įtampa +5V DC)

14 impulso mažas:

15 tikslumo (srautas — — impulso išėjimo): 1 ~ 30L/min± 1%

16 impulso darbo ciklas: 50± 10%

17 išėjimo signalo kilimo trukmė: 0.04 mus

18 išėjimo žemyn laikas: 0.18 mums srautas — — impulsinių charakteristikų lygis bandymo impulsų dažnis (Hz) -3]± =[8.1 Q; 10% lygio (testas) (Q srautas, L/min)

19. Šilumos varža: 80± 3 celsijaus pateikti 48h, ir grįžo prie normalios temperatūros. Ne nenormalus ir dalys, be plyšių, poilsiui, patinimas, iškraipymą ir kitų tiksliųjų pokyčių mažiau nei 10%.

20. Šalto atsparumas: šioje -20± 3 celsijaus pateikti 48h, ir grįžo prie normalios temperatūros. Ne nenormalus ir dalys, be plyšių, poilsiui, patinimas, iškraipymą ir kitų tiksliųjų pokyčių mažiau nei 10%.

21 drėgnumo atsparumas: 40± 2 laipsnių Celsijaus, santykinė drėgmė 90% ~ 95%RH aplinkoje po stažuotės 72h, izoliacijos varža 1MΩ virš.

22, tinkamumo vartoti terminas: kambario temperatūra, iš burnos per 0,1 Mpa vandens slėgiui, įjunkite 1S, atjunkite 0.5 S ciklą.

Žymos: srauto matuoklis, srauto jutiklis, srauto matuoklis, vandens, Pigūs srauto matuoklis, Aukštos Kokybės srauto jutiklis, Kinija srauto matuoklis, vandens Tiekėjai.

  • Suderinamos Prekės/Modelis: Nėra
  • Išėjimo Tipas: Skaitmeninis Jutiklis
  • Suderinamas: PlayStation Move
  • Prekės Pavadinimas: Cdragon
  • Tekstūros medžiagos: Metalo
  • Veikimo Principas: Magnetinis Jutiklis
  • Pakuotės Svoris: 0.5kg (1.10lb.)
  • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas